jak zarobić ponad 1000 zł

Jak dorobić ponad 1000 zł?

///
komentarze0
/

Witam Cię czytelniku na moim blogu. Poniżej znajdziesz opis, w jaki sposób można dorobić ponad 1000 zł w ciągu roku, bez poświęcania czasu na jakieś „specjalne” dodatkowe czynności. Na podstawie mojego (i mojej żony) doświadczenia, dowiesz się, w jaki sposób , wpadło do naszego budżetu domowego ponad 1000 zł a dokładnie – 1022,70 zł.

Jak w ciągu 12 miesięcy udało się nam dorobić ekstra gotówkę w wysokości ponad 1000 zł?

Na pewno słyszałeś, czy też widziałeś ogłoszenia o „magicznych” sposobach zarobienia dużej kasy w szybki sposób – bez konieczności robienia czegokolwiek?  Wiele ogłoszeń mówi „500 zł w 3 dni”, „Kilka tysięcy zł w miesiąc”? Brzmi nieprawdopodobnie, prawda?

Jednak gdy zagłębimy się w szczegóły tych ofert, może się okazać, że zamiast szybkiego zarobku, możemy tylko szybko stracić. Nikt nie rozdaje pieniędzy za darmo – no, chyba że: ma się szczęście i pracuje się w firmie St. John Properties (to taka firma, która dała swoim pracownikom w grudniu 2019 super premie liczone w tysiącach dolarów). A może należysz do osób, które potrafią tanio kupić i drogo sprzedać. 🙂

Mój sposób, w który dorobiliśmy ponad 1000 zł – jest w pełni prosty i legalny. Opiera się na promocji bankowej Banku Millennium, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy przyniosła dodatkowy „tysiak”.

To, co było dla nas bardzo ważne i wygodne zarazem. Wniosek i założenie konta w Banku Millennium złożyliśmy online w aplikacji bankowej a umowa o rachunek i kartę otrzymaliśmy kurierem. 🙂

Wyżej wymieniony wpływ na konto uzyskaliśmy w dwóch etapach:

1 etap promocji bankowej 400 zł z 1000 zł.

W listopadzie 2018 r. skorzystaliśmy z promocji w Banku Millennium, który to dla nowych klientów banku przyznawał premię 200 zł. Premia była przyznana za założenie konta w banku i spełnienie prostych czynności:

  • Wpływ na konto w wysokości 1000 zł oraz dokonanie 1 płatności kartą płatniczą lub też płatności za pomocą BLIK. Operacji tych było trzeba dokonać w kolejno dwóch następnych miesiącach kalendarzowych (czyli grudzień 2018 i styczeń 2019 r.)
  • drugim warunkiem było wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank i podmioty z nim współpracujące.

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków już w połowie lutego 2019 r. cieszyliśmy się premią na naszych kontach – po 200 zł.

Pieniądze na koncie bankowym są w pełni bezpieczne i mają gwarancję BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny).

Poniżej potwierdzenia z naszych kont, dotyczące wpływów na konto premii w wysokości 200 zł.

Dodatkowo do konta był dodany super bonus w postaci konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,7% w skali roku dla nowych środków, do kwoty 100 tys. zł na okres 92 dni (po tym okresie oprocentowanie spada do kwoty 1,1%). Porównując oprocentowanie lokat w tym okresie, ciężko mi było znaleźć lokatę o zbliżonym oprocentowaniu. A tym bardziej lokata, która by pozwalała na skorzystanie pieniędzy w dowolnym momencie bez utraty odsetek za jej zerwanie.

2 etap promocji 600 zł z 1000 zł.

Jak już bank przelał na nasze konta bonusy (2 x 200 zł), uznaliśmy, że konta możemy zamknąć ze względy na to, że były dla nas zbyteczne. Wnioski o zamknięcie kont zostały złożone w maju 2019 r. (warunki promocji na to zezwalały).

Po złożeniu wniosku, w ciągu ok. 2 tygodni, otrzymaliśmy telefon z centrali Millennium, z potwierdzeniem wpłynięcia rezygnacji z kont oraz grzecznościowym pytaniem o powód rezygnacji. Powód: konto nie przedstawiało żadnej wartości dodanej. Pani z Infolinii zaproponowała 2 ekstra bonusy od czerwca 2019 r., oparte o tzw. moneyback. Pierwszy to zwrot 5% za płatności BLIK, natomiast drugi bonus to zwrot 2% za płatności kartą. Maksymalna kwota bonusu to 60 zł miesięcznie (do 30 zł za Blik i 30 zł za płatność kartą). Okres obowiązywania tych bonusów to 6 miesięcy – hmmm takiej promocji nie mogłem nie przepuścić i konta pozostały. Oczywiście nie byłbym sobą, abym z dystansem nie podszedł do takiej promocji. 😉

Pierwsze premie bank naliczył nam już w dniu 10.07.2019 r. – za czerwiec 2019. Utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że oferta bonusowa Banku Millennium jest bardzo atrakcyjna. Przez następne 5 miesięcy – całość zakupów i płatności dokonywaliśmy już tylko z kont w Banku Millennium. I tak po upływie 6 miesięcy łącznie, wspólnie uzbieraliśmy ekstra premię w wysokości 622,7 zł.

To, co było dla nas bardzo istotne, to to, że nie musieliśmy wykonywać w tym okresie jakiejś dodatkowej pracy. Zamiast płacić za zakupy z naszych dotychczasowych „starych” banków – płaciliśmy za nie z banku, który dawał nam za to bonusy.

Poniżej przedstawiam potwierdzenia wpływów premii na konto moje i mojej żony:

Jak widać na wyżej załączonych obrazkach, można bez problemu dorobić ponad 1000 zł do naszego budżetu domowego, a dokładnie 1022,7 zł. Maksymalny bonus, jaki mogliśmy otrzymać w promocji Banku Millennium to kwota 1120 zł na nas obydwoje lub 560 zł na jedną osobę.

Nowa, aktualna promocja Banku Millennium „Nawet 350 zł może trafić do Ciebie

Jest to aktualna promocja Bank Millennium, która pozwala na uzyskanie bonusu w wysokości 200 zł.

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku, którzy na dzień rozpoczęcia promocji nie mają jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium. Z promocji są wykluczeni klienci, którzy korzystali z promocji lub sprzedaży premiowej Konta 360°, lub Konta 360° Student.

Aby zdobyć bonus, musisz spełnić następujące warunki:

„1) do dnia 27.03.2020 r. złoży wniosek o Konto oraz do dnia 31.03.2020 r. zawrze umowę o Konto i kartę debetową,
2) składając wniosek o Konto wyrazi zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon,
3) do 30.06.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium oraz w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w kwietniu, maju oraz czerwcu 2020 r.:
a) zasilaj nowo otwarte Konto tak, aby suma wpływów zewnętrznych na Konto w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 PLN (słownie: jeden tysiąc złotych) oraz
b) w każdym z ww. miesięcy dokonaj co najmniej jednej płatności kartą do tego Konta lub za pomocą usługi BLIK”

Jak widać po warunkach promocji, są bardzo proste zasady otrzymania premii w wysokości 200 zł. Nie trzeba przenosić wynagrodzenia, wystarczy samo zasilanie konta.

Niestety oficjalnie nikt nie potwierdzi, że po odebraniu bonusu, i złożeniu wniosku o zamknięcie konta, bank zaoferuje promocję moneyback, jaką my otrzymaliśmy. Nieoficjalnie wiem, że nadal proponują – jeżeli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście i Wy mogli dorobić ponad 1000 zł czy też 560 zł, jeżeli „działasz” w pojedynkę.

Jeżeli jesteś zainteresowany promocją Banku Millennium „zdobądź 350 zł”, klikając link >>ZDOBĄDŹ 360 ZŁ << zostaniesz przekierowany na stronę banku. Na tej stronie znajdziesz także regulamin promocji, którego najważniejszą cześć podałem wyżej.

Wystarczy, że przygotujesz swój dowód osobisty i wypełnisz formularz. Mnie zajęło to ok. 5 min.

Moje sugestie i uwagi:

  • aby spełnić warunki promocji musieliśmy wyrazić zgody marketingowe – bank ani razu do nas nie dzwonił i nie byliśmy nękani żadnymi ofertami
  • najprawdopodobniej gdybyśmy zamknęli konta od razu po otrzymaniu bonusów, kwotę 1022,7 zł uzbieraliśmy w ciągu 9, a nie 12 miesięcy.

Jesteś zainteresowany/a wyliczeniem swojej zdolności kredytowej, to zapraszam do kontaktu lub prześlij dalej jeśli uważasz, że warto. 🙂

Warto również przeczytać inne wpisy z tej serii:

Please follow and like us:
error
fb-share-icon

Zostaw wiadomość

error

Podoba się blog? Dołącz do profilu na Facebooku